Loyalty card

Loyalty card Roman Restaurants

Predstavujeme vám Loyalty card, zákaznícky systém Roman Restaurants.  Staňte sa členom nášho klubu a užívajte si zľavy a akcie v jednotlivých prevádzkach Roman Restaurants. Budete vždy informovaný o prebiehajúcich akciách a ponukách. Registrujte sa a získajte zľavu až 15%.

 

Ako môžem získať Loyalty card?

Karta je bezplatná a je dostupná na všetkých našich prevádzkach. Pri registrácii na prevádzke vyplníte potrebné údaje a kartu máte ihneď k dispozícii. O vydanie karty môžete požiadať aj prostredníctvom emailu: romanrestaurants@romanrestaurants.sk

 

Kde môžem využiť Loyalty card?

Leberfinger, Aucafe, Portofino, ParCafe Wine & Tapas bar, Rivers Club

 

Podmienky požitia Loyalty card

Vzhľadom na nastavenie nášho pokladničného systému je nutné pri použití karty oznámiť a preukázať obsluhujúcemu personálu vašu kartu pred vystavením účtu, počas každej návštevy v našich prevádzkach (Leberfinger, Aucafe, Parcafe, Wine bar & Tapas, River’s club a Portofino). Pokiaľ tak neurobíte, zľavu vám žiaľ nedokážeme poskytnúť. Prvým použitím karty sa aktivuje váš osobný účet, na ktorom sa budú ukladať jednotlivé útraty v našich prevádzkach. Útraty na jednotlivých prevádzkach sa sčítavajú. Základná zľava je 10 %. Maximálnu zľavu 15 % môžete využívať po dosiahnutí súčtu všetkých vašich útrat v hodnote 1 500 €. Špecifická prevádzka Wine bar & Tapas: základná zľava je 5 %. Maximálnu zľavu 8 % môžete využívať po dosiahnutí súčtu všetkých vašich útrat v hodnote 1 500 €. Špeciálne ponuky River’s club – zľavu si môžete uplatniť pri priamej konzumácii nápojov na bare vo výške 10 %. Táto zľava platí pre jednotlivca alebo menšie skupiny maximálne do 12 osôb. Spoločenské akcie, eventy, oslavy – bude zľava poskytnutá individuálne, na základe dohody medzi River’s clubom a klientom. Karta je neprenosná, zľavu si môže uplatniť len držiteľ karty. Zľavu možno uplatniť pre maximálny počet 12 osôb. Väčšie podujatie treba dohodnúť vopred s manažérom konkrétnej prevádzky. Zľavu poskytovanú na kartu nie je možné kombinovať s inou zľavou. U zmluvných partnerov sa neuplatňujú žiadne zľavy. Pokiaľ sa LC v priebehu 12 mesiacov nebude využívať, bude deaktivovaná. RR Group, zaručuje, že osobné údaje v dotazníku budú použité len pre internú databázu a nebudú nikdy zneužité pre iné účely alebo poskytnuté tretím osobám. Zároveň bude držiteľa karty informovať o všetkých akciách prebiehajúcich v našich reštauračných prevádzkach.

Mám záujem o RomanRestaurants Loyalty card